Mroczny konkurs - rozwiązanie

20:36

  W końcu nadszedł ten pamiętny dzień wyniku :-)
Poprawne odpowiedzi:


1) "Niech los zawsze wam sprzyja" - "Igrzyska śmierci"


2) "- Wyglądasz, jakby palił ci się dom – zaobserwowała Rene.- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym – kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.


- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto." - "Magia uderza"


3) „Odwieczne pytanie: kto przechodzi większe katusze, człowiek w kiepsko zawiązanym krawacie czy ludzie skazani na jego widok?” - "Bezgrzeszna"

4) „Zostańmy przyjaciółmi - ten tekst to już doprawdy był szczyt. Na pewno za każdym razem gdy ktoś wypowiada te słowa, gdzieś na świecie umiera jedna nimfa.” - "Zieleń szmaragdu"

5) „Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i żalu, gdy myślimy o rzeczach i ludziach,których nie możemy mieć, o możliwościach, których nigdy nie zyskamy” - "Nevermore. Kruk."

6) „Wcale nie jest niesamowicie złą istotą chcącą rządzić światem. Jest bardzo miłą studentką. Studiuje pedagogikę, na miłość boską. Chce uczyć w przedszkolu, jak dorośnie. Jakbyś ją skaleczyła, pewnie poleciałby syrop klonowy.” - "Nieumarłą i niedoceniona"

MASZYNA LOSUJĄCA:


 

Spośród poprawnych wyników, wylosowana została:Moje gratulacje ;-) Zwyciężczynię proszę o przesłanie  swojego adresu na mojego emaila do końca tygodnia.  Pozostałym ochotnikom bardzo dziękuję za wzięcie udziału w moim pierwszym konkursie.  Być może niedługo odbędzie się następny ;-)

Również może Ci się spodobać

16 nie zagryzła klawiatura

Prenumarata :)

zBlogowani

zBLOGowani.pl