Top 10: ulubione seriale

19:00

 Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień.

Dziś przyszła pora na... Dziesięć ulubionych seriali!

Ostatnio spadło na mnie zatrzęsienie planów i rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić na "już" i "w tej chwili". Po tygodniu stwierdziłam, że czas się zbuntować i zrobić coś przyjemnego. Dlatego też publikuję listę moich ulubionych seriali - nie jest to całożyciowy przekrój, a raczej... dwuletni? Z niektórymi dopiero zaczęłam swoją przygodę, inne oglądam od jakiegoś czasu. Jak widać poniżej, jedynie siedem, ale na więcej "lubianych" nie mam czasu, a na te "nie lubiane" to już w ogóle. :) Ostatnio na topie najbardziej są trzy ostatnie, jednak każdy ma w sobie coś przekonującego - naprawdę warto poświęcać regularnie czas na kolejny odcinek. Czy jeden z nich widniał także na Waszej liście? Który? Dlaczego? 

A może na jakimś z nich się sparzyliście? Piszcie!
 Bardzo chętnie "pokłócę się" na ten temat przez pewien czas. :
)

Grafiki są podlinkowaneRównież może Ci się spodobać

3 nie zagryzła klawiatura

 1. O tak Gra o tron <3 Nieziemski serial <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Większość z wymienionych przez Ciebie seriali kojarzę, jednak sam ich nie oglądam. Po prostu nie mam siły do seriali, wolę filmy. :P

  Choć muszę przyznać, iż bardzo miło wspominam "Miecz Prawdy" oraz "Filary Ziemi". :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądam Nie z tego świata- koooocham, Prawo Agaty- całkiem fajny serial. Chciałabym zacząć oglądać Grę o tron;)

  OdpowiedzUsuń

Prenumarata :)

zBlogowani

zBLOGowani.pl