Konkurs z Felixem, Netem i Niką!

17:20

Źródło
Hej!
Już dawno nie było u mnie żadnego konkursu, prawda? Dziś wraz z wydawnictwem Powergraph coś z tym zrobimy! Jak wiecie, miesiąc temu Powergraph wydał kolejną część FNiN, która nazywa się Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillinaów. Jest to już 13. książka z serii i ktoś mógłby pomyśleć, że może i pechowa. Nic bardziej mylnego! Dla Ciebie może być to szczęśliwa trzynastka! 

Aby wygrać ebooka (w dowolnym formacie) najnowszej powieści Rafała Kosika, wystarczy, że  opiszesz mi wymyśloną przez siebie klątwę. Może być bardziej treściwie, może być wierszem. Może być nawet jako przepis kucharski! Sposób działania? Skutki uboczne? Składniki potrzebne do jej przygotowania? A może do jej rzucenia trzeba mieć magiczne predyspozycje? Zastanów się, jakiej klątwy chcesz być wynalazcą i przedstaw mi ją!

Prace proszę przesyłać na mój email: blair.blake@wp.pl
Najciekawsze/ najbardziej oryginalne klątwy zostaną opublikowane na blogu wraz z wynikami. Uczestników proszę też, aby wiadomości tytułowali FNIN Konkurs.
Konkurs trwa od dzisiaj (tj. 15 grudnia 2014r.) do 29 grudnia 2014r, godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 30. 

W konkursie przede wszystkim liczy się oryginalność i inwencja twórcza, więc nie ukrywam, że moje jednoosobowe jury będzie przede wszystkim te dwie rzeczy brało pod uwagę. Oczywiście nie pogardzę też poczuciem humoru! :) 

Cały regulamin konkursu znajdziecie tutaj. 

Cóż więcej pozostało do powiedzenia?
DO KLĄTW!

Również może Ci się spodobać

1 nie zagryzła klawiatura

  1. Nie wezmę udziału w konkursie, jednak życzę innym powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń

Prenumarata :)

zBlogowani

zBLOGowani.pl