O BLAIR

Czyli kto tu pisze?
Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka.  Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocami szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...

Ma tysiąc "świetnych" pomysłów na minutę, w tym także sposób na długowieczność i zniszczenie świata.  Nie rozumie dlaczego nikt z respektem nie wymawia jej imienia, lub jeszcze lepiej, nie posługuje się względem niej ksywą "Sam- Wiesz - Kto". Niestety ludzie częściej zwracają się do niej "kujon", "marzycielka" lub "Załóż kapcie!"

Posiada obsesję na punkcie trzech rzeczy: muzyki, książek i czekolady. Kolejność oczywiście przypadkowa. Wcześniej pisywała wiersze, jednakże zarzuciła tą czynność po tym, gdy zaczęła je sama czytać. Postanowiła, że nic jej nie stanie na drodze i napisze opowiadanie. Na razie posiada tytuł i pierwsze zdanie. 
Nigdy się nie poddaje, prędzej zacznie wszystko od początku niż przyzna się, że nie wyszło. Nie ma nic do  konstruktywnej krytyki, co nie oznacza, że lubi ją wysłuchiwać.

Ten o to blog, istnieje tylko dlatego, że jego założycielkę cechuje ośli upór. Nocny Cień zaistniał tak naprawdę w listopadzie 2011 roku a teraz autorka posiada nawet kilka tekstów, z których naprawdę jest dumna. Blog zaś oficjalnie cały czas pnie się na wyżyny (lub jest popychany przez założycielkę).

Autorka nie ma pojęcia dlaczego czasami mówi o sobie w trzeciej osobie. Może być to spowodowane brakiem sławy, o której cały czas marzy. Z drugiej strony jest znana także ze swojego (niesławnego)  poczucia humoru, co może być także odpowiedzią na to pytanie. 


Więcej informacji o mnie. Jeeeeej!


Masz pytanie? Dręczy cię kac książkowy i chcesz z kimś porozmawiać na temat ulubionej powieści? A może po prostu masz ochotę powiedzieć "cześć"? 
Napisz do mnie!

Prenumarata :)

zBlogowani

zBLOGowani.pl