Pierwszy raz?

Witaj, Zbłąkana Duszyczko!

Przypuszczam, że jesteś tutaj po raz pierwszy (ach, ten geniusz Autorki!), pozwól więc, że przedstawię Cię strażnikowi tego miejsca, czyli, obecnemu po prawej stronie, Nocnemu Cieniowi. Czyż to nie sama słodycz? Przerażający, mówisz? No coś ty! Wcale nie jest przerażający, gdy tak dłużej na niego popatrzeć.   

Nocny Cień jest duszą tego miejsca. Zrodził się prawdopodobnie pięć minut po północy, kiedy szanowna Autorka wpadła na pomysł, że mogłaby założyć bloga. O książkach. Biorąc pod uwagę, że książki te zdarzało się jej czytać po nocach, gdy nie towarzyszyło jej nic więcej, jak przyjemny szelest kartek i cienie na ścianie, to musisz się zgodzić, że nie mogła znaleźć lepszej nazwy dla bloga, prawda? Nie? No cóż. Przynajmniej lubi sobie tak powtarzać, nie zaprzeczaj więc zbyt głośno. 

Na Nocnym Cieniu (brzmi też, jak dobre imię dla superbohatera, prawda? Nie? No dobra) znajdziesz nie tylko recenzje książek - chociaż one przeważają. Wiesz, jest takie słowo, które mogłoby opisać tą sytuację i jest nim książkoholizm. To tutaj jednak omawiany był stan umysłu fangirl  czy też charakterystyka wampira, żyjącego w XXIw.  (Tak, Edward też się tam pojawił. I Dracula!). Poza tym musisz wiedzieć, że Autorka jest wielką fanką urban fantasy. Pisząc wielką, mam oczywiście na myśli WIELKĄ. Musiała więc w końcu poświęcić temu gatunkowi osobny cykl, prawda? Wszystkie artykuły o UF są dostępne tutaj. 

Jak zapewne zdążyłeś zauważyć (a jeśli nie, to się nie martw. Tego nie da się przegapić), Autorka bloga lubi sobie od czasu do czasu (czyt. non-stop) pofanić. Tak narodził się też post o Psychofanieniu Supernatural - serialu, który powinno się kochać długo i namiętnie, bo ta produkcja jest gotowa na przetrwanie Armagedonu. Tak, kolejnego też. 

Na blogu pojawiają się także inne, czasami około lifestalowe tematy. W ten sposób możecie przeczytać o tym, jak Pobudzić kreatywność, czyli czym jest NaNoWriMo i z czym to się je (albo w tym wypadku - pisze). Było także o Naszej indywidualnej barwie, czyli o tym, co kochamy robić i jak bardzo te rzeczy czynią nas wyjątkowymi. 

Wow, trochę się tego nazbierało, nieprawdaż? Zostawię Cię więc tutaj na chwilę, abyś mógł bliżej poznać Nocnego Cienia. A jeśli znudzi cię czytanie, zawsze możesz sam napisać co mnie! Porozmawiajmy! :)


Mój e-mail: blair.blake@wp.pl


Prenumarata :)

zBlogowani

zBLOGowani.pl